Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Boguty-Żurawie

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Ciechanowiec

Ciechanowiec(Boguty-Żurawie + 8 km)

92 488 zł1 051 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 1051m położonej w miejscowości Ciechanowiec. To wyjątkowe miejsce dla osób szukających miejsca na wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludowa

Wysokie Mazowieckie(Boguty-Żurawie + 24 km)

379 000 zł72,80 m² 5 480,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dla rodziny na ulicy Ludowej Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w Wysokiem Mazowieckiem. Spokojna okolica to niezaprzeczalny atut tej oferty. Szczególnie przypadnie do gustu rodzinie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Ciechanowiec

Ciechanowiec(Boguty-Żurawie + 8 km)

308 000 zł41 900 m² 7,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

4,19 ha lasu i ziemi rolnej przy trasie Ciechanowiec Siemiatycze Cena: 300 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia całkowita: 4,1911 ha Lokalizacja: ciechanowczyk, gm. Ciechanowiec opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kurowice

Kurowice(Boguty-Żurawie + 22 km)

399 000 zł5 114 m² 78,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka z własnym fragmentem lasu - natura, prywatność i przestrzeń w jednym! Nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 5114 m , położona w malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Hołowienki

Hołowienki(Boguty-Żurawie + 25 km)

15 000 zł6 900 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Łąki o powierzchni blisko 6900 m2 w Hołowienkach gmina Sabnie. Składa się z dwóch działek ewidencyjnych o numerach 401 i 403 W ewidencji gruntów Łąki trwałe Klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Koryciny(Boguty-Żurawie + 25 km)

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 900 m²

Przed kontaktem i prezentacją koniecznie zapoznaj się z wirtualnym spacerem po nieruchomości! Poranna kawa na tarasie, widok na zieleń, staw łowiskowy przed domem i spokojny rytm.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Malec

Malec(Boguty-Żurawie + 15 km)

139 000 zł4 443,70 m² 31,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przy tej ofercie kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia agencji! opis Alpha Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlano rolną z możliwością zabudowy jednorodzinnej mieszkaniowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Kolejowa

Czyżew(Boguty-Żurawie + 11 km)

13,02 zł/m²43,79 m² 570 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie ma do zaoferowania w najem lokal na parterze zmodernizowanego w 2023 r. dworca w Czyżewie. Powierzchnia najmu 43,79 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kozarze

Kozarze(Boguty-Żurawie + 8 km)

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:13 330 m²

Siedlisko z duszą na Podlasiu gotowy biznes lub Twoje miejsce na ziemi! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości położonej w malowniczej wsi Kozarze, tuż nad rzeką Nurzec,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Lipowa

Ciechanowiec(Boguty-Żurawie + 8 km)

899 000 zł270 m² 3 329,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:573 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 281 m , położony w miejscowości Ciechanowiec, usytuowany na działce o powierzchni 573 m . Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Boguty-Żurawie

Boguty-Żurawie,mazowieckie

190 000 zł100 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący podpiwniczony, na działce 1100m2 nakryty blachą. Woda, prąd i kanalizacja doprowadzone do budynku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Boguty-Żurawie

Boguty-Żurawie,mazowieckie

95 000 zł200 m² 475 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 325 m²

dawny sklep "gs" Budynek położony w miejscowości Boguty,wyremontowany dach, woda,prąd,kanalizacja. 200m2 powierzchnia lokalu ,a działki 1325m2.zapraszam.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij